Bize Ulaşın
Justwork Ofis Kampüs,
Balkan Cad.,
Meydan İstanbul AVM, No:62, 34770,
Ümraniye / İstanbul / Türkiye
[email protected]
T: +90 212 982 22 47
Geri

AARI

AARI
İzle...

İş yerinde ne yapmanız gerekiyorsa, AARI yardıma hazır

AARI, otomasyonun gücünü iş gücünüzün çoğuna yansıtır ve çalışanlarınıza hız ve doğruluk sağlar. AARI’yi her bir çalışanınızın dijital asistanı olarak düşünün. AARI, tüm çalışanların platformlar, uygulamalar ve cihazlar arasında RPA’ya kolay erişimini sağlayarak, iş gücünüz genelinde otomasyonu ölçeklendirmenize yardımcı olur.

Ön Ofis

AARI, çalışanların günlük görevlerine otomasyon getirerek, ön ofis uygulamalarında otomasyon fırsatlarını ortaya çıkarır. AARI, ekiplerin sezgisel ekranlar aracılığıyla birlikte çalışmasını sağlar ve aracı etkinliklerine, IVR sırasına, uygulama etkileşimine, çağrı sonrası gereksinimlere ve daha fazlasına dayalı olarak otomasyonları tetikler.

Arka Ofis

Önceden RPA deneyimine gereksinim duyulmadan kullanımı kolay olan AARI, arka ofiste RPA’nın benimsenmesini hızlandırmaya yardımcı olur. Sıkıcı, tekrarlayan, manuel görevler içeren arka ofis süreçlerini otomatikleştiren hızlı bir başlangıç yapın ve müşteri geri bildirimlerinden nakit akışına kadar her noktada maliyet tasarrufu sağlayın ve daha iyi sonuçlar elde edin.

RPA Ölçeklendirme

Dijital İş gücüyle üretkenliğinizi hızlandırın. AARI, çalışanlara günlük iş akışlarının bir parçası olarak botlara erişme yetkisi vererek RPA’yı işletme genelinde ölçeklendirmeye yardımcı olur. AARI, her çalışanın RPA ile daha da etkinleştirilmesini sağlayan kodsuz bir çözümdür.

Saatlerden Dakikalara

AARI, birden çok kaynaktan veri işleme konusunda hızlıca çalışarak, işletmelerin müşteri memnuniyetini artırmasına ve satış veriminin yükselmesine olanak tanır.

Günlük araçlarınızla daha verimli olun

Salesforce

Salesforce içinden tüm süreçleri uçtan uca çalıştırın. Bu, farklı uygulamalar arasında geçiş yapma gereksiniminin ortadan kalkması anlamına gelir.

Microsoft Excel

Hızlı erişim için direkt olarak şeride gömülü bir Automation Anywhere komutuyla süreçleri doğrudan Excel'den otomatikleştirin.

Google E-Tablolar

Google E-Tablolar'a gömülü bir Automation Anywhere araç çubuğuyla süreçleri doğrudan Google E-Tablolar'dan otomatikleştirin.

İnternet Ağı

Onaylar, eskalasyonlar ve istisnalar da dahil olmak üzere yüksek temaslı süreçleri otomatikleştirmek için insanlarla ve botlarla işbirliği yapın.

Masaüstü

İndirilebilir, kullanımı kolay, etkileşimli formlarla, birden çok sistemdeki verilerin tek bir ekranda görünümünü elde edin.
Hadi Konuşalım

Projeniz mi Var?

Benzersiz fikirlerden heyecan duyan, şirketlerin birinci sınıf ERP projesi için inanılmaz bir kimlik oluşturmasına yardımcı olan ekibiz.