Bize Ulaşın
Justwork Ofis Kampüs,
Balkan Cad.,
Meydan İstanbul AVM, No:62, 34770,
Ümraniye / İstanbul / Türkiye
[email protected]
T: +90 212 982 22 47
Bot Insight
İzle...

Yazılım robotunuz sadece işleri halletmek için yorulmadan çalışmakla kalmıyor, aynı zamanda size pek çok şey anlatıyor.

Dijital iş gücünüz, yalnızca ne yaptığı hakkındaki bilgileri değil, yol boyunca karşılaştıklarıyla ilgili eksiksiz bilgileri de getirir. Her şey kayıt altına alınır ve istendiğinde firma ilgilileri tarafından görülebilir hale gelir. Peki tüm bunlar ne anlama gelir? En gelişmiş RPA analizi, neyin anlamlı olduğunu ortaya çıkarır ve sonrasında ne olacağını tahmin eder.

Eller Serbest iş analitiği

Tek bir fare tıklamasıyla gelişmiş analize ulaşabilirsiniz. Sadece ilgilendiğiniz değişkenleri etiketlemeniz yeterlidir, gerisini yazılım robotunuz halleder. Entegrasyon gerektirmeyen eksiksiz bir anahtar teslim RPA analiz çözümüdür.

Gerçek zamanlı operasyonel içgörüler

Kendi kendini ölçen botlar tarafından sağlanan eyleme geçirilebilir zeka ile, operasyon yöneticileri ve uygulayıcıları, dijital iş gücünün verimliliğini ve etkinliğini sürekli olarak izleyebilir, süreçlerin operasyonel performansını kolayca ölçümleyebilir.

Hatasız entegrasyon

Kullanıma hazır özelleştirilebilir analitik, çoğu kuruluşun analitik ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Önde gelen iş zekası çözümleriyle sorunsuz entegrasyon sağlayan Bot Insight, dijital iş gücü performansınızı ölçümlemede benzeri görülmemiş bir esneklik sunar.

Gerçek zamanlı RPA analizi iş başında

Hesap mutabakatlarında, dijital iş gücünüzün yapılandırılabilir bir zaman çerçevesinde işlediği toplam dolar miktarını gösterebildiğinizi hayal edin. Uçtan uca siparişten nakde kadar olan süreçte, dijital ekip üyelerinizin sağladığı toplam günlük, haftalık, aylık ve çeyrek bazlı maliyet tasarrufları hakkında CFO’nuzu anında bilgilendirebilmeniz güzel olmaz mıydı?

Hadi Konuşalım

Projeniz mi Var?

Benzersiz fikirlerden heyecan duyan, şirketlerin birinci sınıf ERP projesi için inanılmaz bir kimlik oluşturmasına yardımcı olan ekibiz.