Bize Ulaşın
Justwork Ofis Kampüs,
Balkan Cad.,
Meydan İstanbul AVM, No:62, 34770,
Ümraniye / İstanbul / Türkiye
[email protected]
T: +90 212 982 22 47
Geri

Discovery Bot

Discovery Bot
İzle...

Tek bir akıllı otomasyon platformunda otomasyonu hızlandırmak için süreçleri keşfedin ve belgeleyin

Discovery Bot, Automation Anywhere’in önde gelen akıllı otomasyon platformunda yerleşik olarak bulunan tek süreç keşif çözümüdür. Kullanıcı etkinliklerini kaydederek, iş süreçlerini belgeleyerek, en yüksek iş etkisine sahip otomasyon fırsatlarını belirlemek için süreç farklılıklarını analiz etmeye yardımcı olarak ve bunları otomatikleştirmek için bot planları oluşturarak organizasyon genelinde otomasyonu hızlandırır ve ölçeklendirir.

Dokümantasyon

Kullanıcı etkinliklerini kaydedin, süreçleri bir araya getirin ve dokümante edin

Önceliklendirme

Yüksek değerli otomasyon fırsatları bulun, otomasyon hattını yönetin

Otomatikleştirme

Otomasyon fırsatlarını bot prototiplerine dönüştürün

Neden Discovery Bot?

RPA platformuna entegre

Sektör lideri Dijital İş Gücü platformuyla tam entegre

Bulutta yerel uygulama

Ölçekli süreç keşfi, süreç verisi toplama ve makine öğrenimi için yerel bulut

Otomasyon keşfi

Önde gelen süreç keşfi ve görev madenciliği yetenekleri, tek bir tıklamayla botların otomatik olarak oluşturulmasını sağlar

Süreç keşfi nedir?

Görev madenciliği olarak da adlandırılan otomatik süreç keşfi, kurumsal çözümler (ERP, CRM, BPM, ECM, vb.), kişisel üretkenlik uygulamaları (Microsoft Excel, Outlook, vb.) ve sanal ortamlar dahil olmak üzere çeşitli sistemlerle kullanıcı etkileşimlerini kaydederek iş süreçlerini ortaya çıkarmak için kullanılan bir tekniktir. Kurumsal çözümler tarafından oluşturulan olay günlüklerinden alınan verileri kullanarak süreçleri yeniden yapılandıran süreç madenciliğinin aksine, süreç keşfi herhangi bir uygulama ile kullanıcı etkileşimlerini yakalar. RPA fırsatlarını belirlemek ve otomatik botlar oluşturmak için fare hareketleri, tıklamalar vb. gibi gerekli verileri kaydeder.

Hadi Konuşalım

Projeniz mi Var?

Benzersiz fikirlerden heyecan duyan, şirketlerin birinci sınıf ERP projesi için inanılmaz bir kimlik oluşturmasına yardımcı olan ekibiz.