Bize Ulaşın
Justwork Ofis Kampüs,
Balkan Cad.,
Meydan İstanbul AVM, No:62, 34770,
Ümraniye / İstanbul / Türkiye
[email protected]
T: +90 212 982 22 47
Geri

ENV: Destekleyici

BPM
İş Süreçleri Yönetimi


caniasERP İş Süreçleri Yönetimi (BPM) modülü, firma süreçlerini düşük maliyet ve çabayla modelleme, otomatikleştirme, sonrasında denetleme ve ölçümleme konularında kullanıcıyı destekler.

BSC
Kurumsal Karneler

caniasERP Kurumsal Karneler (BSC) modülüyle şirketin vizyon ve stratejisi, bir dizi tutarlı performans ölçüsü haline dönüştürülerek ifade edilebilir ve geniş kapsamlı bir çerçeve oluşturularak yöneticilere sunulabilir.

CLB
İş Birliği Yönetimi

caniasERP İş Birliği Yönetimi (CLB) modülü, kişisel ve kurumsal ajanda yönetimi, adres defteri yönetimi uygulamaları sayesinde kişisel veya genel olarak tüm görev ve terminlerin yönetilmesini sağlar.

DEV
Gelişim

caniasERP, IAS tarafından geliştirilen TROIA adlı yazılım geliştirme platformu üzerinde çalışmaktadır. caniasERP sistemi; kaynak kodları, TROIA Platformu ve geliştirme ortamı ile birlikte sunulur.

DOC
Döküman Yönetimi

caniasERP Doküman Yönetimi (DOC) modülü, günlük iş süreçlerinde yer alan çok sayıda doküman ve belgeyi yönetir ve bu belgelerin daha sonra da etkin olarak kullanılabilmelerini sağlar.

EDI
Elektronik Veri Transferi

caniasERP Elektronik Veri Alışverişi (EDI) modülü, tüm sisteme entegre yapısıyla, sistem ve şirket sınırları ötesinde elektronik veri alışverişini sağlıklı bir şekilde yönetmeye imkan verir.

ERM
Kurumsal Risk Yönetimi

caniasERP Kurumsal Risk Yönetimi (ERM) modülü, kritik riskleri tanımlayan, olası etkileri ölçen ve bütünleştirici risk yönetimi uygulamalarını hayata geçiren süreci, detaylı ve sistematik bir şekilde yürütmeyi sağlar.

KMS
Bilgi Yönetim Sistemi

caniasERP Bilgi Yönetim Sistemi (KMS) modülü, sistem içinde yer alan verilerin düzenlenerek bilgi yönetimi veri ambarına taşınmasını sağlar ve modüller arası erişim imkanı verir.

MAM
Mali Uygulama Yönetimi

caniasERP Mail Uygulaması Yönetimi (MAM) modülü, şirket içinde ve dışında e-Posta alışverişinin yanı sıra, tüm uygulamalardan e-posta gönderim imkanı sunar.

OLP
İş Zekası – caniasIQ

caniasERP İş Zekası (OLP) modülü, şirket genelinde alınacak stratejik kararlar için istenilen verilere ulaşılarak hızlıca analiz edilmesini, verilerin çok boyutlu olarak değerlendirilmesini ve görselleştirilmesini sağlar.

SMS
SMS Yönetimi

caniasERP SMS Yönetimi (SMS) modülü, kısa mesaj alma ve gönderme özelliği ile şirket genelinde ve şirketler arasındaki iletişimi destekler.

SYS
Sistem Yönetimi

caniasERP açık, ölçeklenebilir ve uyarlanabilir bir sistem mimarisine sahiptir. Bu mimari sayesinde, süreçlerin tasarlanmasında ve bir araya getirilmesinde sınırsız esneklik sağlanır.

WSR
Web Servisleri

caniasERP Web Servisleri (WSR) modülü, diğer sistemler veya aynı sistem içerisinde bilgi alışverişini, platform bağımsız olarak tüm verilerin dışarı aktarılabilmesini veya içeri alınabilmesini sağlar.

Hadi Konuşalım

Projeniz mi Var?

Benzersiz fikirlerden heyecan duyan, şirketlerin birinci sınıf ERP projesi için inanılmaz bir kimlik oluşturmasına yardımcı olan ekibiz.