Bize Ulaşın
Justwork Ofis Kampüs,
Balkan Cad.,
Meydan İstanbul AVM, No:62, 34770,
Ümraniye / İstanbul / Türkiye
[email protected]
T: +90 212 982 22 47
Geri

ETR: E-Dönüşüm

EAM
E-Arşiv

caniasERP e-Arşiv Yönetimi (EAM) modülü, satış ve satınalma gibi süreçlerde oluşturulan tüm e-Arşiv belgelerinin uygulama üzerinden Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) sistemine kolayca aktarılmasını sağlar.

EAR
Elektronik Hesap Mutabakatı

caniasERP Elektronik Hesap Mutabakatı (EAR) modülü, mutabakat işlemlerinin posta, telefon ya da faks gibi zaman alan eylemler yerine, elektronik olarak gönderilmesini ve cevapların da yine elektronik olarak alınmasını sağlar.

EBM
E-Defter Yönetimi

caniasERP Elektronik Defter Yönetimi (EBM) modülü, VUK VE TTK hükümleri gereğince tutulması zorunlu olan defterlerin elektronik olarak imzalanmasını, değişmezliğin garanti altına alınmasını ve elektronik ortamda saklanmasını sağlar.

EDN
E-Teslimat Notu

caniasERP e-İrsaliye (EDN) modülü, satış, satınalma, transfer gibi süreçlerde takip edilen tüm envanter hareketlerinin uygulama üzerinden Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) sistemine kolayca aktarılmasına imkan verir.

EIN
E-Fatura

caniasERP e-Fatura (EIN) modülü, satış ve satınalma gibi süreçlerde oluşturulan tüm e-Fatura belgelerinin uygulama üzerinden Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) sistemine kolayca aktarılmasına imkan verir.

EPR
E-Üretici Fişi

caniasERP e-Müstahsil (EPR) modülü, Satın Alma Yönetimi ekranından oluşturulan e-Müstahsil belgesinin uygulama üzerinden Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) sistemine kolayca aktarılmasına imkan verir.

GDP
Genel Veri Koruması

caniasERP Genel Veri Koruması (GDP) modülü, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) hükümleri gereğince, kişisel verilerin gizliliğinin sağlanması, korunması ve izinsiz kullanımının önüne geçilmesi için gerekli işlemlerin yapılabilmesine ve raporlanabilmesine imkan verir.

MMS
Mesaj Yönetim Sistemi

caniasERP Mesaj Yönetim Sistemi (MMS) modülü, arama, mesaj, e-posta iletişim araçları aracılığı ile kurulan etkileşimlerle ilgili tüm ticari iletişim izinlerinin yönetimini ve takibini sağlar.

Hadi Konuşalım

Projeniz mi Var?

Benzersiz fikirlerden heyecan duyan, şirketlerin birinci sınıf ERP projesi için inanılmaz bir kimlik oluşturmasına yardımcı olan ekibiz.