Bize Ulaşın
Justwork Ofis Kampüs,
Balkan Cad.,
Meydan İstanbul AVM, No:62, 34770,
Ümraniye / İstanbul / Türkiye
[email protected]
T: +90 212 982 22 47
Geri

HRM: İnsan Kaynakları Yönetimi

CRR
Kariyer Yönetimi


caniasERP Kariyer Yönetimi (CRR) modülü, Kariyer Planları, Gelişim Kartları, Performans Değerlendirme, Yedekleme ve Yetenek Havuzlarının takibi ile ilgili süreçleri içerir.

HCM
Personel Yönetimi

caniasERP Personel Yönetimi (HCM) modülü, personel verileri, bordrolama, işe alım, organizasyon yönetimi, vardiya planlama, idari işler ve tazminat hesaplama gibi personellerle ilişkili temel süreçlerin yönetilmesine imkan verir.

SSM
Self Servis Yönetimi

caniasERP Self Servis Yönetimi (SSM) modülü, personel verileri, bordrolar, izinler, taksitli borçlar, avanslar, mesailer gibi uygulamaların çalışanların bizzat kendileri veya yöneticileri tarafından kullanabilmesine olanak tanır.

TRN
Eğitim Yönetimi

caniasERP Eğitim Yönetimi (TRN) modülü, eğitim tanımları, eğitim talepleri, eğitim kayıtları ve sertifikaların takip edildiği uygulama ve raporları içerir.

TRV
Seyahat Yönetimi

caniasERP Seyahat yönetimi (TRV) modülü; çalışanların seyahat planlamalarını kayıt altına almaları, seyahat avansı, seyahat masrafları ve seyahat ile ilişkili diğer ihtiyaç taleplerinin (araç, bilgisayar vb.) kayıt altına alınmasının yanı sıra, planlanan ve gerçekleşen harcama maliyetlerinin takip edilmesini sağlar.

Hadi Konuşalım

Projeniz mi Var?

Benzersiz fikirlerden heyecan duyan, şirketlerin birinci sınıf ERP projesi için inanılmaz bir kimlik oluşturmasına yardımcı olan ekibiz.