Geri

Gizlilik Politikası

Kullanım Koşullarının Kabulü

Bu siteye erişmeniz bu gizlilik bildiriminde tanımlanan, bilgi toplama ve kullanma uygulamalarını kabul ediyor olduğunuzu gösterir.

 

Sitenin Sizin Tarafınızdan Kullanımı

Aksi belirtilmediği takdirde (www.biqsoft.com) biqsoft web sitesi sizin kullanımınız için hazırlanmıştır.

 

Sitenin sunduğu her türlü bilgi, yazılım, ürün veya hizmetler, tarafınızca değiştirilemez, kopyalanamaz, aktarılamaz, teşhir edilemez, ifa edilemez, çoğaltılamaz, yayınlamaz, lisans verilemez, bunlardan başka işler türetilemez, satılamaz veya devredilemezdir.

Sitede yer alan yazılı ve görsel materyallerin tümü biqsoft’a aittir. Sitedeki materyallerin biqsoft’un izni dışında çoğaltılması, dağıtılması, yayınlanması, teşhir edilmesi, aktarılması ve benzeri faaliyetlerde bulunulması yasaktır. biqsoft yazılımın ve ilgili fikri mülkiyet haklarının bütün tasarruf haklarını elinde bulundurur.

 

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması

Sitemizde istenen kişisel bilgileriniz hizmetlerimizin sunulabilmesi, bilgilendirme, iletişim vb. durumlar için kayıt altında tutulmaktadır.

Topladığımız kişisel bilgiler arasında adınız, e-posta adresiniz, telefonunuz, iş veya ev adresiniz, şirketinizle ve şahsınızla ile ilgili bilgiler olabilir.

Adınız ve soyadınız, posta adresiniz, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, telefon ve faks numaranız, e-posta adresiniz gibi bilgileriniz tarafınızdan web sitemize verildiğinde kaydedilir.

Site, ziyaretleriniz hakkında, siteye erişmek için kullandığınız internet servis sağlayıcısının adı ve internet protokol (IP) adresi, siteye erişme tarihi ve saatiniz, sitede bulunduğunuz sırada eriştiğiniz sayfalar ve sitemize doğrudan bağlanmanızı sağlayan web sitesinin internet adresi gibi birtakım bilgiler toplayabilir. Bu bilgiler sitenin iyileştirilmesi, eğilimlerin analiz edilmesi ve sitenin yönetilmesi için kullanılır.

 

Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı

Sitede toplanan kişisel bilgiler, sitenin işletilmesi ve istediğiniz veya yetkilendirdiğiniz hizmetlerin sağlanması ya da işlemlerin yerine getirilmesi için kullanılır.

Kişisel bilgilerinizi, bildirimleri de içerecek şekilde, kullanmakta olduğunuz ürün veya hizmetler hakkında bilgiler sağlamak için kullanabiliriz. Ayrıca, size diğer biqsoft ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgiler SMS veya e-posta aracılığı ile gönderebiliriz.

Araştırma amacıyla, site ziyaretleriyle ilgili verileri anonim demografik bilgilerle birleştiririz ve bu bilgileri daha yararlı içerik sağlamak üzere toplu bir şekilde kullanabiliriz.

Bir haber bültenine kaydolduğunuzda veya tanıtım e-postaları almayı kabul ettiğinizde (www.biqsoft.com) biqsoft tıklattığınız e-postaları izlemek için özelleştirilmiş bağlantılar veya benzeri teknolojiler kullanabilir. Her e-posta, bu tür iletilerin gelmesini durdurmanıza olanak veren, abonelik iptal bağlantıları içerir.

biqsoft, kişisel bilgilerinizi yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya biqsoft ya da siteye tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b) biqsoft haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak; (c) biqsoft çalışanlarının veya aracılarının, biqsoft ürünü/hizmeti kullananların veya kamu güvenliği açısından acil durumlarda harekete geçmek için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.

 

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

biqsoft, kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişime, kullanıma veya açığa çıkmaya karşı korumak için çok çeşitli güvenlik teknolojileri ve yordamları kullanır. Örneğin, sağladığınız bilgileri kontrol altındaki tesislerde bulunan ve sınırlı erişimi olan bilgisayar sunucularında depolarız.

 

Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılabilecek Değişiklikler

biqsoft bu sitedeki malzemeleri sağlamakla, bunların her zaman sizin tarafınızdan kullanılabilir olmaya devam edeceğini temin etmez. Sitenin tamamını ya da herhangi bir kısmını size haber vermeden kapatmaya yetkilidir. Bu gizlilik bildirimini zaman zaman güncelleştirebiliriz. Topladığımız kişisel bilgileri korumak için hangi yöntemlerden yararlandığımız konusunda bilgi sahibi olmak için bu gizlilik bildirimini düzenli aralıklarla gözden geçirmenizi öneririz. Hizmeti sürekli şekilde kullanmanız bu gizlilik bildirimini ve yapılabilecek güncelleştirmeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Sorumluluk

Sitemize ait gizlilik ve güvenlik konuları yukarıda açıkça ifade edilmiştir. biqsoft, www.biqsoft.com web sitesinin sizin tarafından kullanılmasıyla oluşan hiçbir hasar ya da zarardan sorumlu değildir.
Bu gizlilik bildirimi, BIQ YAZILIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’ne ait www.biqsoft.com web sitesinin veri toplama ve kullanma uygulamalarını açıklamaktadır.

 

 

Bu web sitesinde kullanılan resimler şunlardan alınmıştır: