Bize Ulaşın
Justwork Ofis Kampüs,
Balkan Cad.,
Meydan İstanbul AVM, No:62, 34770,
Ümraniye / İstanbul / Türkiye
[email protected]
T: +90 212 982 22 47
Geri

PRM: Proje ve Üretim Yönetimi

ACT
Aktivite


caniasERP Aktivite Yönetimi (ACT) modülü, gerçekleştirilen projelerin ve detaylarının basit bir şekilde tanımlanmasını ve bu projelerde gerçekleştirilen aktivitelerin personel bazında yönetilebilmesine imkan verir.

AUT
Otomasyon

caniasERP Otomasyon (AUT) modülü, şirketlerdeki tüm üretim süreçlerini yönetmek için Üretim Yönetimi modülü başta olmak üzere, birçok modül ile tamamen senkronize çalışarak, üretim aşamalarıyla ilgili tüm önemli verilerin işlenmesini ve üretim hatlarının kontrolünü sağlamak için tasarlanmıştır.

CAP
Kapasite Planlama

caniasERP Kapasite Yönetimi (CAP) modülü, belirli bir dönem içerisindeki üretim emirlerinin, üretimdeki kaynak kısıtlarına göre terminlenmesini ve genel kabul görmüş yöntemlere uygun algoritmalarla çizelgelenmesini sağlar.

MNT
Bakım Yönetimi

caniasERP Bakım Yönetimi (MNT) modülü, tesislerin ve teknik sistemlerin hedeflenen işlevsel yeterlilikte çalışmalarını sürdürmek veya devre dışı kalmaları halinde tekrar devreye alınmalarını sağlamak için tasarlanmıştır.

PRC
Üretim Maliyet Yönetimi

caniasERP Üretim Maliyet Yönetimi (PRC) modülü, hammadde maliyetlerinden, fason işlemler için ödenen fatura tutarlarına kadar değerleme için gerekli olan tüm ana unsurlar göz önünde bulundurularak, üretilen mamullerin maliyetlerinin hesaplanmasında kullanılır.

PRD
Üretim Planlama ve Kontrol

caniasERP Üretim Yönetimi (PRD) modülü, sistemin geneline kusursuz bir şekilde entegre edilerek başarılı bir veri akışı oluştururken, işletmenin tüm üretim süreçlerine uyarlanabilir özelliği sayesinde süreçlerin optimizasyonuna katkı sağlar.

PRI
Üretim Zekası

caniasERP Üretim Zekası (PRI) modülü, tesis, üretim hattı, kapasite grupları ve iş merkezleri için tanımlanabilen KPI’lar ile üretim ortamının verimliliği gerçek zamanlı olarak izlenebilirken, işletmelerin tüm üretim süreçlerini detaylı bir şekilde raporlayabilmek mümkündür.

PRJ
Proje Yönetimi

caniasERP Proje Yönetimi (PRJ) modülü, uluslararası proje yönetim metotları göz önüne alınarak geliştirilen yapısı ile, projelerin etkin şekilde planlanmasını, yönetilmesini ve proje özelinde önemli faktörlere ilişkin detayların analiz edilmesini sağlar.

Hadi Konuşalım

Projeniz mi Var?

Benzersiz fikirlerden heyecan duyan, şirketlerin birinci sınıf ERP projesi için inanılmaz bir kimlik oluşturmasına yardımcı olan ekibiz.