Bize Ulaşın
Justwork Ofis Kampüs,
Balkan Cad.,
Meydan İstanbul AVM, No:62, 34770,
Ümraniye / İstanbul / Türkiye
[email protected]
T: +90 212 982 22 47
Biz Kimiz?

Yerli ve global yazılımlarla, deneyimli satış ve proje tecrübesine sahip profesyonel bir ekibiz.

BIQSOFT, farklı yerli ve global ERP yazılımlarıyla, Türkiye’de ve yurtdışında satış ve proje tecrübesine sahip sektör profesyonellerinin bir araya gelmesi ile kurulan bir firmadır. Endüstri mühendisleri, bilgisayar mühendisleri ve finans uzmanlarından oluşan bu güçlü kadrosuyla BIQSOFT, Dijital Dönüşüm sürecinde uçtan uca tüm gereksinimlere cevap verebilecek çözümleri bir arada sunabilme arzusu ile yola çıkmıştır.

Sektördeki 25 yılı aşkın tecrübesi ile BIQSOFT, ERP’nin yanı sıra, İş Zekası, Endüstri 4.0, IoT, Otomasyon, RPA ve özel yazılımlarıyla firmaya özel çözümler sunmaktadır.

Üreten ve ürettiği çözümlerle de iş dünyasına yeni bir bakış açısı kazandırmayı amaçlayan BIQSOFT, her geçen gün kendisini bir adım öteye götüren teknoloji ve de sektör trendlerini yakından takip ederek, bu trendleri zamanında müşterilerine aktarmayı, müşteri memnuniyetinin en önemli kriteri olarak görmektedir. Bu sayede, karşılıklı güvenin temelleri üzerine inşa edilmiş uzun soluklu bir yolculuğa çıkarken keyif alacağınızı düşünüyoruz.

Çözümlerimiz

Ürün ailemizin değer önerileri

Geleceğinizi Tasarlayın

ERP

caniasERP’nin yenilikçi ve esnek çözümleri ile, maksimum verim alabilmek için yalnızca bugünü değil geleceğini de tasarlayın.

Süreçlerinizi Otomatikleştirin

IoT

IoT teknolojisi ile tüm iş süreçleriniz, makineleriniz ve iş istasyonlarınızdan elde ettiğiniz verileri dijital ortamda yönetin ve süreçlerinizi otomatikleştirin.

Veri Odaklı Olun

BI

İş Zekası ile ekibinizi anlık olarak daha iyi kararlar alabilmeleri için güçlendirin ve gerçek anlamda veri odaklı bir işletme yaratın.

Rutini Robotlara Bırakın

RPA

Automation Anywhere ile, iş süreçlerinizi robotlarla otomatikleştirin. Rutin işlerinizi yazılım robotlarının yapsın, enerjiniz katma değerli, yaratıcı işlere kalsın.

Yaklaşımımız

Dijital Dönüşüm ile ilgili endişelerinizi gidermek için buradayız

Dijital Dönüşüm yolculuğunun ilk etapta endişe verici olduğunun farkındayız. Bu süreçte gerek süreç danışmanları, gerek yazılım tedarikçileri, gerekse yazılım implementasyonunu gerçekleştirecek danışman firmalar açısından farklı muhataplarla hareket etmenin zor olduğunu da biliyoruz. Bu zorlukları yaşamamanız için, firmanızın dijital dönüşüm yolculuğunun başından sonuna kadar tek bir iş ortağıyla omuz omuza ilerleyebileceğiniz ve tüm endişelerinizden arınabileceğiniz güçlü bir ekiple sizlere çözüm ve hizmetler sunuyoruz.

Digital_transformation

Rakamlarla BIQSOFT

0

Yıllık Tecrübe

0

Danışman

0

Sektör Deneyimi

0

Kadın Çalışan

Hizmetlerimiz

En büyük katma değerimiz danışmanlık

Süreç Danışmanlığı

Her biri alanında ve birçok farklı sektörde uzman olan tecrübeli süreç danışmanlarımız ile, işletmelere gerek teknolojik altyapıdan bağımsız, gerek teknolojik altyapı analizleriyle birlikte, gerekse caniasERP implementasyonu öncesi süreçlerin iyileştirilerek caniasERP yazılımına uygun hale getirilmesi şeklinde alternatifli olarak, iş süreçlerini, firmanın çıkarları ve amaçları ile çelişmeden, anlaşılır ve uygulaması kolay olacak biçimde yeniden tasarlayarak, Süreç Danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

ERP Proje Danışmanlığı

ERP proje yöneticilerimiz, proje yönetim süreçlerinin tamamına hakim, farklı sektörlerde hayata geçirmiş oldukları birçok proje sayesinde proje yönetimi konusunda tecrübeli, müşterilerin istek ve beklentileri ile caniasERP’nin bu beklentileri nasıl karşılayabileceğine rahatlıkla karar verebilecek seviyede, çözüm odaklı, genel anlamda ERP ve caniasERP yazılımının süreçleri ve altyapısı hakkında derinlemesine bilgi ve tecrübe sahibidirler.

Uygulama Sürdürülebilirlik Danışmanlığı

Yazılım projelerinin asla bitmemesi, sürekli iyileştirilip geliştirilmesi gerektiğini ve sürdürülebilirliğin aslında meşakkatli olduğunu çok iyi biliyoruz. Ortak hedeflerimiz; akıcı, etkin, verimli sistem kullanımı, yüksek kullanıcı memnuniyeti, güncel teknolojiye sahip sistem yapısı ve tabii ki mutlu müşteriler.

Birlikte Çözelim

Bizimle çalışmaya
hazır mısınız?