Bize Ulaşın
Justwork Ofis Kampüs,
Balkan Cad.,
Meydan İstanbul AVM, No:62, 34770,
Ümraniye / İstanbul / Türkiye
[email protected]
T: +90 212 982 22 47

XPODA ile yazılım geliştirme süreçlerinizi 20 kat hızlandırıyor ve dijital dönüşümünüze güç katıyoruz

Karmaşık ve teknik beceriler gerektiren geleneksel yazılım geliştirme süreçlerinin aksine, Xpoda, teknik olmayan kullanıcıların dahi kod yazmadan, görsel geliştirmeye dayalı sürükle ve bırak yöntemi ve hazır entegrasyon araçları ile çok daha hızlı bir şekilde uygulamalar, otomasyonlar ve iş süreçleri oluşturabileceği kodsuz geliştirme platformudur.

Xpoda No Code platformu, işletmeler için dijital dönüşümü hızlandırır. Karmaşık kodlama ihtiyacını minimize ederek, hızlı uygulama geliştirmeyi ve dağıtımını sağlarken, işletmelerin teknolojik değişikliklere ve gelişen pazar taleplerine hızlı bir şekilde uyum sağlamasına da olanak tanır. Xpoda’nın no-code yaklaşımı ile işletmenizde hızlı prototip oluşturabilir, uygulamaları modifiye edebilir ve değişen iş gereksinimlerinize ve ortaya çıkan fırsatlara etkili bir şekilde yanıt verebilirsiniz.

No Code teknolojisi ile dijitalleşerek alanınızda öncü olun

Günümüz iş dünyasında hız, verimlilik ve esneklik her zamankinden daha önemli hale geldi. Kurumsal iş uygulamalarının geliştirilmesi ise bu hedeflere ulaşmada kritik bir rol oynuyor. Geleneksel yazılım geliştirme süreçleri zaman alıcı ve maliyetli olurken, Xpoda No Code platformu, kod yazma ihtiyacını minimize ederek iş süreçlerini hızlandırmada sağladığı avantajlarla işletmeleri destekliyor.

✔ Kullanım kolaylığı
✔ Geliştirme hızı
✔ Uygun maliyet
✔ Sürdürülebilirlik
✔ Artan üretkenlik

✔ Kullanıcı dostu arayüzler
✔ Esneklik
✔ Ölçeklenebilirlik
✔ Hazır entegrasyonlar
✔ İş birliği

Avantajlar

Hız ve Verimlilik

Kullanıcıların kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan uygulamaları hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmasına olanak tanır.

Kullanım Kolaylığı

Görsel arayüz ile sürükle ve bırak işlevi, teknik bilgisi olmayan kullanıcıların uygulama oluşturmasını ve süreçleri otomatikleştirmesini sağlar.

Maliyet Tasarrufu

İşletmeler, özel yazılım geliştiricilerine olan ihtiyacı ortadan kaldırarak geliştirme maliyetlerinden tasarruf edebilir.

Esneklik ve Çeviklik

Gelişen ihtiyaçlara ve geri bildirimlere göre kullanıcıların hızlı bir şekilde uygulamalarda değişiklik yapmasına olanak tanır.

Artan üretkenlik

Geleneksel yazılım geliştirme döngülerine olan ihtiyacı ortadan kaldırarak işlevsel uygulamalar oluşturmak için gereken zamanı ve çabayı azaltır.

Düşük Risk

Kod hataları ve güvenlik açıkları riskini en aza indirir. Görsel araçlar ve önceden test edilmiş bileşenlerle çalışmak, hataları azaltır.

Entegrasyon Yetenekleri

Hazır ve kolay entegrasyon bileşenleri ile kullanıcıların farklı sistemlere bağlanmasına ve iş akışlarını otomatikleştirmesine olanak tanır.

Fark yaratan özellikler

Geliştirme süreçlerinde verimli ve görsel bir deneyim

Xpoda hızlı ve etkili yazılım geliştirmenin kapılarını aralıyor. Sürükle bırak onlarca hazır araç sayesinde, kod yazma ihtiyacı olmadan görsel arayüz üzerinden kolayca uygulama geliştirebilirsiniz. Hızlı prototipleme özelliği, fikirleri hızla hayata geçirmeyi sağlar, böylece hayalinizdeki yazılım projelerini daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Veri entegrasyonu ve önceden oluşturulmuş bileşenler, geliştirme sürecini hızlandırırken, esneklik ve özelleştirme imkanları da projelerinize değer katar.

Kolay iş akışı tasarlama

Xpoda iş akışlarınızı yönetebileceğiniz bir altyapı sunar. Güçlü iş akışı motoru sayesinde görsel arayüzü üzerinden sürükle bırak ile akışları tasarlayabilir, veri entegrasyonlarını gerçekleştirebilir, mail-SMS bildirimleri gönderebilir, akış görevlerinizi mobil, web ve mail üzerinden onaylayabilirsiniz. Xpoda’nın bu özelliği, iş süreçlerini hızlandırmak, verimliliği artırmak ve geliştirme sürecini kodlama becerilerine ihtiyaç duymadan yönetmek için geliştirilmiştir.

Hızlı, sezgisel ve sonuç odaklı raporlama

İleri düzey Business Intelligence (BI) özellikleriyle donatılmış Xpoda, sürükle bırak raporlama araçları (grafikler, listeler, haritalar) sayesinde karmaşık veri setlerinden anlamlı raporlar tasarlama imkanı sunar. Görsel arayüz üzerinden veri analizi, filtreleme ve grafikleştirme işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Önceden entegre edilmiş veri bağlantıları, hızlı ve doğru rapor oluşturmayı destekler. Böylece Xpoda, işletmelerin veri odaklı kararlar almasını kolaylaştırır.

Tek geliştirme ile çoklu ortam kullanımı

Xpoda ile geliştirdiğiniz tüm uygulamalar hiçbir ek çaba gerektirmeden, mobil (iOS, Android) ve web üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışır. İşlerinizi aksatmadan dilediğiniz yerden geliştirin ve kullanın.

No Code Çözüm Örnekleri

CRM

Müşterilerinizin eşsiz ihtiyaçlarını karşılamak için CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) uygulamanızı kolayca özelleştirebilir, kapsamlı kodlama veya geliştirme kaynaklarına ihtiyaç duymadan hızla devreye alabilirsiniz.

INTRANET

Özelleştirilebilir bir intranet çözümünü kolayca tasarlayabilir ve devreye alabilir, çalışanlar arasında coğrafi konumlarına bakılmaksızın sorunsuz iletişim ve iş birliğini teşvik edebilirsiniz.

SCM

Süreçlerinize özel SCM (Tedarik Zinciri Yönetimi) uygulamasını kolayca geliştirebilir ve devreye alabilir, envanter yönetimi, sipariş karşılaması ve lojistik gibi süreçleri iyileştirerek verimliliği artırabilirsiniz.

DOKÜMAN YÖNETİMİ

İşletmenizin tüm dokümanlarını, ilgili süreçleriyle ve ERP vb. yazılımlarla entegre bir şekilde klasörleyebilir, saklayabilir ve çalışanlarınızın kendileriyle ilgili dokümanlara her yerden mobil olarak erişebilmelerine imkan verebilirsiniz.

FİNANSAL RAPORLAMA

Dünya standartlarında raporlama altyapısı ile şirketinizin finansal analizlerine kolayca ulaşabilir ve geleceğe yönelik kritik kararların alınmasını, stratejik hamlelerin veriye dayalı gerçekleştirilmesini mümkün hale getirebilirsiniz.

Çözüm Sunalım

Projeniz mi var?

Dijital dünyada müşterilerini en güncel teknolojiyle buluşturmayı hedefleyen bir ekiple ilerleyin.