Bize Ulaşın
Justwork Ofis Kampüs,
Balkan Cad.,
Meydan İstanbul AVM, No:62, 34770,
Ümraniye / İstanbul / Türkiye
[email protected]
T: +90 212 982 22 47

Katma değerli işleri çok daha verimli hale getiren, dünyanın en gelişmiş Dijital İş Gücü Platformunu keşfedin.

Robotik Süreç Otomasyonu (RPA), dijital görevleri otomatikleştirmek için herkesin kullanması kolay olan bir yazılım teknolojisidir. RPA ile yazılım kullanıcıları, öğrenebilen, taklit edebilen ve ardından kurallara dayalı iş süreçlerini yürütebilen yazılım robotları veya “botlar” oluşturur. RPA otomasyonu, kullanıcıların dijital insan eylemlerini gözlemleyerek botlar oluşturmasını sağlar. Robotik Süreç Otomasyonu yazılım botları, herhangi bir uygulama veya sistemle tıpkı insanların yaptığı gibi etkileşime girebilir. Tek fark, RPA botlarının günün her saati, kesintisiz, çok daha hızlı, %100 güvenilirlik ve hassasiyetle çalışabilmesidir.

Automation Anywhere, Robotik Süreç Otomasyonunda global bir liderdir ve herkesin kolaylıkla kullanabileceği en sezgisel RPA çözümlerini sunar. Müşterilerini akıllı yazılım botları ile uçtan uca iş süreçlerini otomatikleştirmeleri için güçlendirir. Tekrarlayan ve manuel görevleri yerine getiren yapay zeka destekli dijital çalışanlar, çarpıcı verimlilik kazançları ve optimize edilmiş müşteri deneyimi yaratırken, çalışanların da daha ilgili ve verimli olmalarını sağlar.

İzleyin

Automation Anywhere ile 7/24 çalışacak sanal iş gücüne sahip olun

RPA, fikirleri, düşünceleri ve odak noktalarıyla çalıştıkları şirketleri başarılı kılan insanları güçlendirir. Automation Anywhere ile, ş süreçlerini otomatikleştirerek ve insanları özgürleştirerek, katma değerli işleri çok daha verimli hale getiren, dünyanın en gelişmiş Dijital İş Gücü Platformunu sunuyoruz.

✔ İş gücü yatırımını optimize eder
✔ Talep üzerine kapasiteyi artırır
✔ Hızı artırır
✔ Doğruluğu en üst düzeye çıkarır (%100)
✔ Kullanılabilirliği en üst düzeye çıkarır (365 gün, 24 saat)
✔ İş süreci uyumluluğunu iyileştirir

✔ Kontrolleri iyileştirir
✔ Denetlenebilirliği iyileştirir
✔ Güvenliği artırır
✔ İş zekası sağlar
✔ Dijital dönüşümü etkinleştirir
✔ Çalışanların moralini yükseltir

Herhangi bir iş süreci için herkesin kullanabileceği otomasyon yazılımı

Robotik Süreç Otomasyonu botları, insanlarla aynı hatta daha da fazla dijital beceri setine sahiptir. RPA botlarını, herhangi bir sistem veya uygulama ile etkileşime girebilen bir Dijital İş Gücü olarak düşünün. Örneğin botlar, web verilerini bir araya getirebilir, kopyalayıp yapıştırabilir, hesaplamalar yapabilir, dosyaları açıp taşıyabilir, e-postaları ayrıştırabilir, programlarda oturum açabilir, API’lere bağlanabilir ve yapılandırılmamış verileri çıkarabilir. Botlar herhangi bir arayüze veya iş akışına uyarlanabildiğinden, otomatikleştirmek için iş sistemlerini, uygulamaları veya mevcut süreçleri değiştirmeye gerek yoktur.

RPA botlarının kurulumu, kullanımı ve paylaşımı kolaydır. Telefonunuza nasıl video kaydedeceğinizi biliyorsanız, RPA botlarını da yapılandırabilirsiniz. Kaydet, oynat ve durdur düğmelerine basmak ve dosyaları ilgili yerlere taşımak için sürükle ve bırak özelliğini kullanmak kadar sezgiseldir. RPA botları, organizasyon genelinde iş süreçlerini yürütmek için planlanabilir, klonlanabilir, özelleştirilebilir ve paylaşılabilir.

RPA, müşteri memnuniyeti gibi iş sonuçlarını iyileştirir ve insanları en iyi yaptıkları şeyleri (sorunları çözmek, süreçleri iyileştirmek, analiz yapmak ve diğer katma değerli işleri yapmak) yapma konusunda serbest bırakarak edinilen daha yüksek çalışan bağlılığı ve yeni gelir fırsatları sonucunda rekabet avantajı sağlar.

İş sürekliliği için otomasyon

Esneklik

Süreçler kesintilere uygun şekilde ayarlanır ve değişen ortama uyum sağlamak için akıllıca yeniden yönlendirilir.

Verimlilik

Otomasyon ve yapay zeka operasyonel verimliliği artırır, işin büyümesini destekler ve sorunsuz bir müşteri deneyimi sunar.

Erişebilirlik

Müşteriler bilgiye erişebilmeyi bekler. Otomasyon bunu sağlamanıza yardımcı olur.

Güvenlik

Otomasyon; müşteriler, çalışanlar ve iş ortaklarının işletmelerle dijital etkileşimlerindeki güveni ve güvenliği pekiştirir.

Ölçeklenebilirlik

Güçlü otomasyon yeteneklerini uygulamak, yeni ve daha önce hiç görülmemiş bir ölçekte değer sağlar.

Yenilikçi kapasite

Başarılı kuruluşlar, fazlasıyla kişiselleştirilmiş müşteri deneyimleri sağlar. Otomasyon ve yapay zeka, böyle bir deneyimin yapı taşlarıdır.

İşletmenizin ölçeği ne olursa olsun, neden RPA’yı uygulamalısınız?

Bugün ve gelecekte işletmenizin başarısı, sizin ve çalışanlarınızın ürün veya hizmetlerinize, müşterilerinize ve yeni fırsatlara odaklanmanızı gerektirir. Ancak üretken zamanınız ve yaratıcılığınız fatura işleme, iletişim yönetimi ve envanter raporlama gibi tekrarlayan ancak gerekli idari görevler yüzünden tıkanmışsa bu gerçekleşemez. Tanıdık geliyor mu? Öyleyse, işletmenizin temel yetkinliğini büyütme ve operasyonel verimliliği sürdürme arasında nasıl bir denge kurarsınız?

Cevap: Robotik Süreç Otomasyonu. RPA, tekrar eden idari görevleri otomatikleştirip hızlandırabileceğiniz ve insanları daha yüksek değerli işler için serbest bırakabileceğiniz anlamına gelir. RPA ile görevler, iş uygulamalarının manuel kullanımından beş ila 10 kat daha hızlı ve hatasız işlenebilir.

RPA, herhangi bir iş görevini otomatikleştirmek için kendi yazılım robotlarınızı veya botlarınızı oluşturmanıza olanak tanır. Sürükle ve bırak işlem iş akışı tasarımıyla botların oluşturulması kolaydır ve hızlı bir şekilde uygulanabilir. Bot oluşturmayı öğrenmenize yardımcı olacak birçok kaynak mevcuttur. Botlarınız yapılandırıldıktan sonra, sizin için yönetimsel görevleri yapmalarını sağlayabilirsiniz. Bir bot, dosyaları veya web sayfalarını açabilir, belirli verileri arayabilir, bir uygulamadan diğerine veri kopyalayp/kesip yapıştırabilir, formları doldurabilir ve çok daha fazlasını yapabilir.

RPA’yı, işletmenizin gelişmesine yardımcı olmak için sizinle ve çalışanlarınızla birlikte çalışan dijital personeller, Dijital İş Gücü olarak düşünün.

Daha fazla üretkenlik

RPA botları, iş akışlarını hızlandırarak ve süreçleri bağımsız olarak yürüterek daha fazla işin yapılmasını sağlayıp, çalışan üretkenliğinde adım adım değişiklik yaratır. Finansal hizmetler, sigorta ve kamu sektörü gibi belge yoğun endüstrilerde, RPA botları, tüm doldurma ve talep işlemlerini gerçekleştirebilir.

Daha fazla doğruluk

%100 doğrulukta, yeniden işleme ve mükemmele yakın uygunluk yoktur. RPA ile otomasyon, finans, sağlık hizmetleri ve yaşam bilimleri gibi endüstrilerin katı uyum standartlarına ulaşmak için botların güvenilirliğinden yararlanmasını sağlar. Muhasebede Robotik Süreç Otomasyonu, siparişten nakde ve tedarikten ödemeye kadar süreçlerde yeni hız ve hassasiyet seviyeleri oluşturur.

Maliyet tasarrufu ve hızlı yatırım getirisi

Sezgisel, kodsuz arayüz, herkesin hızlı bir şekilde bot oluşturma konusunda uzmanlaşmasına ve yatırım getirisini artırmaya başlamasına olanak tanır. Ortalama bir çalışan için bu, her gün manuel dijital yönetim görevlerinde boşa harcanan zamanının %40’ını geri kazanmak anlamına gelir. Sağlık hizmetleri gibi endüstrilerde otomasyonun değeri, hatasız, uyumlu süreç yürütmenin hasta sonuçları için kritik önemi ile daha güçlü hale gelir.

Platformlar arası entegrasyon

RPA, uygulama bağımsızdır, bu nedenle RPA’nın çalışması için hiçbir zaman mevcut sistemleri yükseltmeniz veya değiştirmeniz gerekmez. Botlar, hem ön, hem de arka planda işlev ve departmana bakılmaksızın tüm yazılım araçlarına sorunsuz bir şekilde bağlanarak işletmelerin teknoloji yığınlarını ortadan kaldırma hayalini gerçekleştirmelerini sağlar. Sonuç olarak, beşeri sermaye yatırımınızın gerçek değerinden yararlanan, daha önce hiç görülmemiş kurumsal verimlilik ve iş birliği elde etmenize imkan verir.

Müşteri deneyimleri

Ön planda, katılımlı RPA botları, tüm sistem ve veri girişi gibi hamaliye işleri yaparak temsilcilerin müşterilerle etkileşim kurmasına yardımcı olur, bu da çağrı işleme süresini azaltır ve aynı zamanda müşteri deneyiminde %50 iyileşme sağlar. Telekomünikasyon ve yaşam bilimleri gibi endüstriler, müşteri sorgulama işlemlerini kolaylaştırmak ve çağrı hacimlerindeki ani artışlara sorunsuz bir şekilde yanıt vermek için botları konuşlandırır.

Yapay zekanın yararları

Yapay zeka, akıllı otomasyon oluşturmak için RPA ile birleştirildiğinde, otomatikleştirme büyük ölçüde genişler ve yapılandırılmamış kurumsal verilerin %80’ini kullanabilir. Bu sayede, tedarikten ödemeye kadar, standart olmayan tedarikçi faturalarının fatura işlemleri ya da sigortada, hasar verilerinin çıkarılması ve olası dolandırıcılığın tespit edilmesi otomatikleştirilebilir.

Ölçeklenebilirlik

RPA, yüksek hacimli iş süreçlerinin daha esnek olmasına ve belirsiz zamanlarda, değişen ortamlara uyum sağlayabilmesine olanak tanır. Dijital iş gücünüzü gerektiği anda genişleterek planlanmış veya planlanmamış her türlü iş yükünü esnek bir şekilde yönetebilirsiniz.

Automation Anywhere’in EKOSİSTEMİ ile tanışın

Çözüm Sunalım

Projeniz mi var?

Dijital dünyada müşterilerini en güncel teknolojiyle buluşturmayı hedefleyen bir ekiple ilerleyin.