Bize Ulaşın
Justwork Ofis Kampüs,
Balkan Cad.,
Meydan İstanbul AVM, No:62, 34770,
Ümraniye / İstanbul / Türkiye
[email protected]
T: +90 212 982 22 47

Zaman tüketen işlerinizi Robusta RPA yapsın, siz katma değerli işlerinize odaklanın.

Robusta RPA, vakit alan, karmaşık ve tekrarlayan işlerin, yazılım robotları tarafından yapılarak yüksek performans ile verimli bir şekilde otomatize edilmesini ve bu sayede insan iş gücünün çok daha verimli ve katma değerli alanlarda kullanılmasını sağlayan Robotik Süreç Otomasyonu platformudur.

Robusta, no-code, kullanımı kolay ve BPMN 2.0 notasyonunda süreç tasarımını sağlayan RPA platformuyla her büyüklükteki kuruluşun süreçlerini uçtan uça otomatize etmesine olanak tanır. İş ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış hızlı, pratik, esnek ve ölçeklenebilir çözümlerle verimliliği artırırken maliyetleri düşürür. İş süreçlerini ve iş akışlarını görsel olarak yönetmek, hızlı bir şekilde otomatikleştirmek ve sürekli olarak optimize etmek için kolay bir kullanım ve deneyim sunar.

Kusursuz ve hızlı süreçler için sanal iş gücü ile tanışın

Yazılım robotları, fiziksel robotlar gibi görülebilen robotlar değillerdir fakat iş süreçlerinize göre dizayn edebileceğiniz bir yapıda bu yazılım robotları; tıpkı insanlar gibi çalışabilir, herhangi bir sistem veya uygulamayla etkileşime girebilir, kopyala-yapıştır işlemleri yapabilir, herhangi bir web sitesinden veri okuyup işleyebilir ve analizden raporlamaya kadar pek çok görevi yerine getirebilirler.

Oluşturulan robotlar herhangi bir ara yüzüne veya iş akışına uyarlanabildiğinden, süreçlerinizi otomatikleştirmeye başlamak için iş yapış biçiminizi, uygulamalarınızı, ya da mevcut iş süreçlerinizin herhangi bir bölümünü değiştirmenize gerek yoktur.

✔ 7/24 çalışabilme
✔ Kapsamlı kütüphane
✔ BPM temelli yapı
✔ Gömülü OCR uygulaması
✔ REST servis yapısı

✔ Ölçeklenebilir yapı
✔ Hızlı ve esnek platform
✔ Loglama yeteneği
✔ Rol tabanlı erişim
✔ Tüm uygulamalar ile entegrasyon

Avantajlar

Yüksek Doğruluk

RPA Bot’ları iş süreçlerini aynı şekilde ve aynı kalitede her zaman tamamlar. Bu, insan hatalarını önleyerek iş süreçlerinin doğruluğunu ve tutarlılığını artırır.

Hız & Zaman

Uygulandığı tüm süreçlerde zaman tasarrufu sağlar. İş Süreçlerini otomatikleştirerek insan hatalarını ve gecikmeleri en aza indirir. Böylece iş süreçlere daha hızlı ve verimli bir şekilde tamamlanır.

Maliyet Tasarrufu

İnsan gücüne kıyasla daha ucuz ve verimli bir alternatiftir. İş süreçleri otomatikleştirildiğinde, işletmeler daha az maliyetle daha fazla işlem yapabilir.

Kaynak ve Personel Verimliliği

Manuel işlemlerin yerine geçerek, çalışanların daha yaratıcı ve stratejik görevlere odaklanmalarına olanak tanır. RPA öncesi bu işlemlerle ilgilenen personel kuruma farklı alanlarda fayda sağlayabilir hale gelir.

Müşteri Memnuniyeti

İş süreçlerinin daha hızlı ve doğru bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olduğu için, müşteri memnuniyetini artırır ve işletmelerin müşteri taleplerine daha iyi yanıt vermesini sağlar.

Dijital dönüşüm

Mevcut uygulamalar iyileştirilir ya da ileride devreye alınacak dijital dönüşüm uygulamalarına zemin hazırlanır.

Veri değeri

Kurum, sahip olduğu verileri daha etkin bir şekilde kullanmaya başlar.

Standartlar

RPA uygulanan tüm süreçler bir standart üzerinden işlemeye başlar. Bu, karşılaştırma ve ileriye yönelik daha doğru projeksiyonlar yapılmasına yardımcı olur.

Fark Yaratan Özellikler

Duygu Analizi

Robusta duygu analizi özelliği duygusal durumları ve öznel bilgileri sistematik olarak tanımlamak, çıkarmak, ölçmek ve incelemek için kullanılmaktadır.

Duygu analizinin tespit edildiği çalışmalarda doğal dil işleme, metin analizi, hesaplamalı dilbilim ve biyometriden faydalanılır. Duygu analizi, müşteri ve anket yanıtları, sosyal medya dinlemeleri gibi birçok alanda kullanılır. Belge içerisindeki her cümle için bir duygu sınıfı (pozitif, negatif ve nötr) ve duygu tahmini dönüştürülmesini sağlar.

Anahtar Kelime

Anahtar kelime tanıma özelliği anahtar ifadeler, terimler, bölümler veya anahtar kelimeler gibi belgede yer alan en alakalı bilgileri temsil eden terimleri tanımlamak için kullanılan teknolojidir. Belgeleri belge takma adı olarak indeksleyerek belgeler üzerinde daha hızlı arama yapmanızı sağlar ve hatta bu ana konular için belirli bir metin parçasını kategorilere ayırmada yardımcı olur.

Nesne Algılama

Robusta’da bulunan nesne algılama özelliği dijital görüntülerde ve videolarda belirli bir sınıftaki (insanlar, binalar veya arabalar gibi) anlamsal nesnelerin örneklerini algılamayı mümkün kılar. Görüntü anlamlandırma, araç sayma, etkinlik tanıma, yüz algılama, yüz tanıma, konum belirleme gibi birçok amacın yanı sıra nesnelerin izlenmesinde de kullanılır. Örneğin bir futbol maçı sırasında bir topun ya da videodaki bir kişinin izlenmesi gibi amaçlarla kullanılır.

Etiket Algılama

Robusta’nın etiket algılama özelliği geniş bir kategori grubu genelinde bir görüntüdeki varlıklarla ilgili bilgileri algılayabilir ve belirleyebilir.

Etiketler genel olarak nesneleri, konumları, etkinlikleri, hayvan türlerini, ürünleri ve daha birçok cismi tanımlayabilir. Robusta’nın bu özelliği ile özel bir alanda bir cismi etiketlemek istiyorsanız makine öğrenimi sayesinde o etiket konusunda eğiterek görüntüleri sınıflandırabilirsiniz.

Logo Algılama

Logo algılama, görsellerdeki veya videolardaki ticari markaları tanımlamak için binlerce global logodan oluşan bir veritabanı kullanan özel bir nesne algılama modudur. Bu özelliği, örneğin hangi markaların sosyal medyada en popüler olduğunu veya medya ürünü yerleştirmede en yaygın olanı keşfetmek için kullanabilirsiniz.

Robusta’nın bu özelliği belirli bir görüntüde marka logoları olup olmadığını algılar. Kullandığı yerleşik logo veritabanı, tüketici elektroniği, giyim ve daha pek çok alanda popüler markaları kapsar. Custom Vision özelliği ile kendi logo dedektörünüzü oluşturup eğitebilirsiniz.

Akıllı Kırpılmış Görseller

Robusta ile gelen crop hint detection özelliği ile küçük resimler, görüntüleri ve diğer verileri daha ekonomik ve yerleşim dostu bir şekilde temsil etmek için kullanılır. Bu özellik ile belirli bir görüntüye dair küçük resimler oluşturmak için görüntüyü yeniden boyutlandırmayla birlikte akıllı kırpma özelliği kullanılır.

Robusta Ekosistemi İle Tanışın

Çözüm Sunalım

Projeniz mi var?

Dijital dünyada müşterilerini en güncel teknolojiyle buluşturmayı hedefleyen bir ekiple ilerleyin.