Bize Ulaşın
Justwork Ofis Kampüs,
Balkan Cad.,
Meydan İstanbul AVM, No:62, 34770,
Ümraniye / İstanbul / Türkiye
[email protected]
T: +90 212 982 22 47
Geri

Design Studio

AARI

Süreç geliştiricilerin süreçleri kod yazmadan sürükle bırak yöntemiyle tasarlayabilecekleri ve test edebilecekleri geliştirme uygulaması.

Robusta’nın no code temelli yaklaşımı sayesinde öğrenme eğrisi çok düşüktür. Robusta RPA üzerinde süreç tasarlayan kişilerin kodlama bilgisine sahip olmasına gerek yoktur. Ekrandaki öğelerin konumu ve boyutlarından da bağımsız olarak çalışan Design Studio, farklı ekran çözünürlüklerinde kesintisiz ve kusursuzca çalışabilir.

BPM temelli yapısı sayesinde süreçlerin BPMN 2.0 notasyonunda tasarlanmasına imkan verir. Robusta’nın BPM alt yapısı sayesinde aynı zamanda bir BPM platformuna sahip olursunuz. Robusta aynı zamanda bu yapısı sayesinde piyasadaki herhangi bir BPM ürününün içine gömülü şekilde entegre edilebilir. Tek bir araçla her ikisini de yapabilir duruma gelirsiniz.

Robusta Design Studio’da tasarladığınız iş süreçlerini PDF/Word olarak kaydedebilir, bu sayede süreçlerinizi en güncel hali ile dokümante edebilirsiniz. Kurumunuzda göreve yeni başlayan bir kişinin dahi bu dokümanlar aracılığı ile süreci en ince ayrıntısına kolayca öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

Robusta’nın BPM temelli olmasının birçok artısı var. Bunlardan bir diğeri olan kural motoru sayesinde, iş kurallarını, iş akışından ayırabilir, iş kurallarını kural motoru üzerinde yönetebilirsiniz. Böylece robotun hangi iş kurallarına göre çalıştığını şeffaf olarak görebilirsiniz.

Design Studio’nun Temel Özellikleri

BPM Temelli Yapı

BPM tabanlı yapısı sayesinde sürükle bırak yöntemiyle görsel bir şekilde süreç tasarım imkanı.

XPath Bulucu

Uygulamalar üzerindeki alanları bulmak üzere oluşturulmuş güçlü XPath bulucu.

Kural Tablosu

Maksimum kullanım ve bakım kolaylığı sunan, bir sürecin tüm koşullarını tek bir karar tablosunda yönetebileceğiniz esnek bir kural motoru.

Otomatik Süreç Kaydı

Basit süreçlerin otomatik olarak oluşturulmasına izin veren süreç kayıt özelliği.

Hadi Konuşalım

Projeniz mi Var?

Benzersiz fikirlerden heyecan duyan, şirketlerin birinci sınıf ERP projesi için inanılmaz bir kimlik oluşturmasına yardımcı olan ekibiz.