Bize Ulaşın
Justwork Ofis Kampüs,
Balkan Cad.,
Meydan İstanbul AVM, No:62, 34770,
Ümraniye / İstanbul / Türkiye
[email protected]
T: +90 212 982 22 47

Üretimde mükemmelliğe ulaşın: PlanetTogether ile işletmenizin verimliliğini arttırın.

PlanetTogether, üreticiler için uygulaması hızlı ve kullanımı kolay görsel ileri planlama ve çizelgeleme (APS) çözümüdür. Üretim kısıtlamalarını çözer ve KPI odaklı çizelgeleri otomatik olarak oluşturur. Ayrıca, siparişleri öngörebilir, piyasa trendlerini analiz ederek satın alma ve satış için en iyi zamanları tahmin edebilir.

İster tek bir tesis, ister küresel bir tedarik zinciri işletiyor olun, PlanetTogether size diğer uygulamalarınıza bağlanan ve satıştan planlamaya, üretimden ve nakliyeye kadar iş fonksiyonlarınızı birbirine bağlayan birleşik bir platform sunar.

Daha iyi çalışmak ve daha hızlı büyümek için ihtiyacınız olan araç

PlanetTogether, üretim planlama işlevini kolaylaştırmak, malzeme kıtlığından kaynaklanan kesinti riskini azaltmak ve müşteri hizmetleri ekibinin planlamayla ilgili müşteri taleplerine hızlı yanıt vermesini sağlamak için tasarlanmıştır.

Peki, doğru uygulandığında elde edilen sonuç nedir? Müşterilerine rakiplerinden daha iyisini sunan, verimli, uyumlu ve çevik bir işletme.

✔ ERP, MRP, MES entegrasyonu
✔ Esnek optimizasyon kuralları
✔ Kısıt bazlı planlama
✔ Saniyeler içerisinde çizelgeleme
✔ What-If senaryoları ve etki analizi

✔ KPI karşılaştırmaları
✔ Çok tesisli, çok planlayıcılı sistem
✔ Şirket içi veya bulutta kullanım
✔ Gerçek zamanlı görünürlük
✔ Gelişmiş kapasite görünümü ve kullanımı

Avantajlar

Üretim Süreçlerini Kolaylaştırma

Makine kapasiteleri, malzeme kullanılabilirliği ve iş gücü gereksinimleri gibi çeşitli faktörleri dikkate alarak üretim planlarının ve çizelgelerinin verimliliğini artırır.

Gelişmiş Kaynak Kullanımı

Üretim kaynaklarının kullanımının optimize edilmesine, boşta kalma sürelerinin azaltılmasına ve makine kullanım oranlarının arttırılmasına yardımcı olur.

Risk Azaltma

Üretim süreci ve potansiyel darboğazlar hakkında net bir görüş sağlayarak planlama çakışmalarıyla ilişkili risklerin azaltılmasına yardımcı olur.

Tedarik Zinciri Optimizasyonu

Tedarik zinciri yönetimiyle entegre olarak daha iyi koordinasyona ve talep değişikliklerine hızlıca yanıt vermeye olanak tanır.

Maliyet Tasarrufu

Envanter yönetimi ile taşıma maliyetlerinin azalmasını sağlayarak genel maliyet tasarrufuna katkıda bulunabilir.

Daha Hızlı Teslim Süreleri

Üretim çizelgelerini optimize ederek teslim sürelerini önemli ölçüde azaltabilir ve siparişlerin daha hızlı yerine getirilmesine olanak tanır.

Müşteri Memnuniyet Artışı

Sağladığı doğru planlama ve kaynak tahsisi ile, zamanında teslimat oranlarını iyileştirerek müşteri memnuniyetini artırır.

Ölçeklenebilirlik ve Uyarlanabilirlik

Ortaya çıkan yeni zorluklara ve gereksinimlere uyum sağlayarak işletmenin büyümesine göre ölçeklenebilir.

Esneklik ve Yanıt Verebilirlik

Üreticilerin pazar değişikliklerine ve müşteri taleplerine karşı daha esnek ve duyarlı olmalarına olanak tanır.

Gelişmiş Karar Verme Yetenekleri

Gerçek zamanlı verilerden ve analizlerden yararlanarak iş hedefleriyle uyumlu bilinçli kararlar alınmasına yardımcı olur.

Stratejik Planlama Desteği

Uzun vadeli iş stratejilerine ve yatırım kararlarına bilgi verebilecek değerli veriler sağlar.

Sürdürülebilirlik

Verimli planlama, enerji tüketiminin ve israfın azalmasına yol açarak daha sürdürülebilir üretim uygulamalarını destekleyebilir.

Fark Yaratan Özellikler

Şirket Genelinde Üretim Görünürlüğü

Tüm şirket genelinde görünürlük sağlayarak planların malzeme fizibilitesi ve kapasite darboğazlarına göre doğrulanmasını sağlar.

Çizelgeleme Optimizasyonu

Yazılım, zamanında teslimat için çalışmayı önceliklendirir ve gereksiz kurulum zamanlarından kaçınarak verimi artırır, bu da çevik yanıtlara ve zamanında sevkiyatlara olanak tanır.

Planlama ve Çizelgeleme Otomasyonu

Manuel planlamayla başlama veya çizelgeleme sürecini otomatikleştirme olanağı sunarak planlamacılara kritik kararlar almak için deneyimlerini kullanma özgürlüğü verir.

Esnek, Çok Faktörlü Optimizasyon

Kullanımı kolay optimizasyon “kaydırıcıları” ile PlanetTogether, üretim gruplama verimliliği ve önemli siparişlerin önceliklendirilmesi gibi birden fazla kritik hedefin aynı anda değerlendirilmesine olanak tanır.

Hassas Etki Analizi

Yazılım, çizelgedeki değişikliklerin diğer siparişleri nasıl etkileyeceği hakkında ayrıntılı bilgi sağlayarak daha iyi karar alınmasını sağlar.

Kapsamlı Çözüm

Akıllı planlama ve akıllı üretim için ihtiyaç duyacağınız tüm özellikler tek platformda.

Çözüm Sunalım

Projeniz mi var?

Dijital dünyada müşterilerini en güncel teknolojiyle buluşturmayı hedefleyen bir ekiple ilerleyin.