Bize Ulaşın
Justwork Ofis Kampüs,
Balkan Cad.,
Meydan İstanbul AVM, No:62, 34770,
Ümraniye / İstanbul / Türkiye
[email protected]
T: +90 212 982 22 47

Her ölçekte firmaya uygun, tamamen entegre ve esnek bir ERP yazılımıyla geleceğinizi tasarlayın.

ERP, İngilizcede “Enterprise Resource Planning” kelimelerinin ilk harflerinden oluşan bir kısaltmadır ve kurumsal kaynak planlama anlamına gelir. ERP, mal ve hizmet üretimi için gereken işgücü ve malzeme gibi tüm işletme kaynaklarının verimli kullanılması için gerekli, tek bir veritabanı üzerinde çalışan bütünleşik yönetim sistemlerine verilen genel addır. Şirketlerdeki her departman kendi süreçleri için ERP’de ayrı bir uygulama kullanır. Birbirleriyle konuşan ve aynı veri tabanını paylaşan bu uygulamalara modül denilmektedir.

caniasERP, standart modüllere ek olarak diğer modern ERP sistemlerinde olduğu gibi, üretimden veri toplama, gerçek zamanlı karar almayı destekleyen iş zekası ve IoT gibi teknoloji ve fonksiyonları da içermektedir. caniasERP, bir şirketi ileri taşıyabilecek yeni ve gelişmekte olan teknolojileri yakından takip etmekte ve çözüm kapsamını sürekli geliştirmektedir. caniasERP ile şirketinizi geleceğe hazırlayabilir, değişime öncülük edebilirsiniz.

İzleyin

Dijital işletme olma yolunda doğru ERP çözümü

caniasERP ile tüm gereksinimlerinizi haritalayabileceğiniz ve yüksek esneklik, kişiselleştirilebilirlik, geniş modül ailesi ve işlevsellik gibi güçlü yönleri olan bir iş çözümüne sahip olun. İş süreçlerinizi gözden geçirip optimize edin, bilgiye ulaşmak için harcadığınız efor azalırken, zamanınız size kalsın.

✔ İşletim sistemi ve platform bağımsız
✔ Kaynak koda erişim
✔ Açık sistem mimarisi
✔ Tam süreç entegrasyonu ve bütünleşik sistem
✔ Kullanıcı dostu, ergonomik arayüz

✔ Geniş kapsamlı fonksiyonalite
✔ Açık kaynak kodlu sistem yazılımı desteği
✔ Çoklu firma yönetimi, çoklu dil desteği
✔ Entegre, nesne yönelimli geliştirme platformu

Kapsamlı yazılım teknolojisiyle verimli ve etkin süreçler

canias4.0, dijital dönüşüm yolculuğunda adım adım ilerleyen, akıllı fabrika ve dijital işletme hedefi olan, ürün ve hizmet verimliği ile kalitesini arttırarak fark yaratmak isteyen şirketler için çözümler barındıran kapsamlı bir yazılım teknolojisidir.

Şirketlerin bulundukları pazarda sürdürülebilir ve rekabetçi olabilmek adına kaynaklarını maksimum verimlilikle yönetmeleri ve dijital dönüşüme ayak uydurmaları gerekir. Bunun için de pek çok araca ihtiyaç duyulur. Tam da bu noktada canias4.0, her alanda iş süreçlerinizi iyileştirebileceğiniz bütünleşik bir çözüm sunar. canias4.0 teknolojisinde ERP, IoT, BI, geliştirme araçları, veritabanı ve bulut çözümlerinin tamamı mevcuttur.

Güncel teknolojilerden maksimum yararlanmanın son derece önemli olduğu günümüzde, standart paket çözümler yerine kişiselleştirilebilen, esnek ve yüksek performanslı ürünlere ihtiyacınız var. caniasERP çözümümüz, her sektöre uygulanabilen esnek ve özelleştirilebilir yapısı ile firmaların özel ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde uyarlanabilir. Ambalaj, otomotiv, makine, proses, savunma vb. endüstriler için caniasERP tek bir çatı altında eksiksiz çözümler sunar.

caniasERP ile sunduğumuz benzersiz avantajlar ile, üretim, dağıtım, müşteri ilişkileri ve yönetim süreçlerinizi tek bir sistem üzerinden kontrol ederek, işinizden maksimum verim elde edebilirsiniz.

Standartların ötesinde çözümler

Esnek

Esnek yapısı sayesinde şirketinize özel çözümler kolayca geliştirilebilir veya talep ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir.

Geleceğe yönelik

Müşterilerine açık kaynak kodu ile sunulan yazılım geliştirme platformu TROIA ile, özgün uyarlamalar hızla hayata geçirilebilir.

Yenilikçi

canias4.0’ın özgün, kapsamlı, yenilikçi ve esnek çözümleri ile yalnızca bugünü değil geleceği de tasarlayabilirsiniz.

Özelleştirilebilir

canias4.0 teknolojisi talep ve ihtiyaçlarınıza göre kolaylıkla uyarlanabilir. Firmanızın iş süreçlerini analiz ediyor ve sizin için optimum çözümleri geliştiriyoruz.

Kullanıcı dostu

canias4.0’ın kullanıcı dostu ve ergonomik tasarımı ile iş süreçlerinizi hızlı ve etkin bir biçimde yönetebilirsiniz. Pratik çözümleri ve anlaşılır arayüzü işlerinizi kolaylaştırır.

Platform bağımsız

Farklı veri tabanı ve işletim sistemlerinde çalışabilme özelliği sayesinde, BT maliyetlerinde büyük ölçüde tasarruf sağlar.

Sürdürülebilir geleceği caniasERP ile inşa edin

Geçen 32 yıl boyunca 1.000’den fazla müşteriden edinilen yerel ve global tecrübeler sayesinde, her geçen gün değişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak çözümlerini geliştiren, verimli, kapsamlı ve hızlıca adapte olunabilir bir dijital dönüşüm süreci için ihtiyaç duyulabilecek tüm yazılım çözümlerini sunabilen güçlü bir yapı karşınızda duruyor.

canias4.0, otomotivden tekstile, hizmetten perakendeye, ambalajdan baskıya bulunduğunuz sektör ne olursa olsun, özel iş süreçlerinize eksiksiz uyum sağlayabilen bir yapıya sahiptir. Zengin sektörel deneyime sahip satış ve danışman kadromuzla, ERP seçim sürecinizin başından, canlı kullanıma geçişinize, hatta sonrasında geleceğe yönelik en uygun çözümleri sizlere sunmak ve firmanızın teknoloji alanında yükselen bir ivme ile ilerlemesini sağlamak için çalışıyoruz.

Her ölçekte, farklı operasyonel ağlara sahip işletmeler için tamamen entegre ve esnek yapıya sahip olan çözümlerimiz, planlama, tedarik, malzeme yönetimi ve üretimdeki tüm süreçlerin yanı sıra müşteri ilişkileri, satış, proje yönetimi, finans ve doküman yönetimi, kurumsal gelişimin haritası, analitik raporlama vb. gibi tüm süreçleriniz için kullanılabilen geniş kaplamlı bir içerik sunar. Standart sürümü ile şirketinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen canias4.0 teknolojileri, özel taleplerinize göre de kolayca şekillendirilebilir.

Dijitalleşmenin her alanında iş süreçlerinizi kolayca optimize edebilir, müşteri deneyimini maksimum fayda sağlayacak düzeye çıkarabilir ve bu sayede sektörünüzdeki rakiplerinizden bir veya birkaç adım öne geçerek, yeni fırsatlar oluşturabilir, hatta sektöre yön verebilirsiniz.

Danışmanlık

ERP tak-çalıştır bir çözüm değildir. Dolayısıyla, firmanız için çok önemli olan bu yatırımı yaparken, sadece ERP çözümüne değil, bu çözümü uygulayacak danışman firmayı da dikkatlice değerlendirerek karar vermeniz gerekir. ERP uygulama ekibinin yetkinlikleri, bilgi düzeyi, uzmanlık alanları ve sektör tecrübesi detaylı olarak irdelenmesi gereken unsurlardır.

Uzman danışmanlardan oluşan proje ekibimiz, süreçlerinizin analizinden, ihtiyaçlarınızın belirlenmesine, konsept çalışmalarından, uyarlama planlarına, özelleştirme çalışmalarından, uygulamaların testlerine, eğitimlerden, canlı kullanıma geçiş sonrasındaki iyileştirme ve sürdürülebilirlik açısından son derece önemli olan sürekli gelişim ve destek hizmetlerine kadar her türlü adımda yanınızda.

Entegrasyon

Süreçleriniz ne kadar yoğun ve karmaşık olursa olsun canias4.0 teknolojisi ile üretiminizi en verimli şekilde yönetebilirsiniz. canias4.0 teknolojisinin sunduğu IoT, caniasIQ, iasDB ve TROIA çözümlerimizle şirketinizin tamamen entegre bir şekilde çalışmasını sağlıyor, size hız ve verimlilik kazandırıyoruz.

Avantajlar
  • Daha düşük donanım yatırımı
  • Daha yüksek operasyonel kapasite
  • Tüm operasyonu tek ekrandan yönetme: kaynakları ve zamanı daha verimli kullanma
  • Müşterilerine açık kaynak kodlu TROIA ile daha kolay geliştirme süreci
  • Daha hızlı onaylama ve reddetme süreci
  • Gelecek için daha tutarlı planlama

caniasERP Ana Modül Kategorileri

ORTAK

Diğer caniasERP modüllerinin tümüyle etkileşim halinde olan modüller

DESTEKLEYİCİ

Sistem genelinde süreçleri destekleyici özelliklere sahip uygulamalar

E-DÖNÜŞÜM

Elektronik ortamda gerçekleşen tüm uygulama bileşenleri

İK YÖNETİMİ

İnsan Kaynakları Yönetimine dair tüm uygulamalar

FİNANSAL

Finansal Yönetim ve Maliyet Yönetimi ile ilgili tüm bileşenler

LOJİSTİK

Tedarik ve Lojistik zincirinin üretime kadar olan tüm bileşenleri

PROJE VE ÜRETİM

Proje Yönetimi, Üretim ve Otomasyona dair tüm uygulamalar

Çözüm Sunalım

Projeniz mi var?

Dijital dünyada müşterilerini en güncel teknolojiyle buluşturmayı hedefleyen bir ekiple ilerleyin.