Bize Ulaşın
Justwork Ofis Kampüs,
Balkan Cad.,
Meydan İstanbul AVM, No:62, 34770,
Ümraniye / İstanbul / Türkiye
[email protected]
T: +90 212 982 22 47
Geri

Evde kal evden çalış!

Pandemi döneminde, Covid-19 virüsünün yayılmasını engellemek için evden çalışma modeline geçen pek çok işletmenin, güncel bile olsa mevcut sistem altyapılarının uzaktan çalışmayı desteklememesi veya uzaktan erişim için ilave kurulumlar gerektirmesi gibi durumlardan dolayı iş süreçlerini devam ettirmekte bir hayli zorlandıklarını görmekteyiz. Dünyada ve ülkemizde uzun yıllardır bilişim sektörünün en önemli gündem ve faaliyet maddelerinin dijital dönüşüm, Endüstri 4.0, IoT, arttırılmış gerçeklik ve hatta yapay zeka olduğu düşünüldüğünde, global-yerli güncel pek çok yazılım altyapısının temel iş süreçleri bazında bile uzaktan çalışma yöntemine gerektiği şekilde cevap verememesi hayli şaşırtıcı.

Peki bu dönemde hangi firmalar, girdikleri hayatta kalma mücadelesini bu zorlukları yaşamadan nasıl atlatacak? Her yerden, her platformdan ve her zaman gerek rutin, gerekse kritik iş bilgilerine, iş süreçlerine, rapor ve analizlerine erişebilen, çalışanları evlerinde olmalarına rağmen tıpkı ofisteymiş gibi aynı ortak veri üzerinde çevrimiçi ve gerçek zamanlı olarak çalışabilen firmalar bu zorlukları yaşamayacak. Dolayısıyla firmalar, sorunsuz işleyen web tabanlı bir altyapı sayesinde, çalışanlarının evlerinde güvende kaldıkları bu dönemi daha da verimli geçirme imkanını kullanabilecekler.

2.000 yılından bu yana internet üzerinden kullanılabilen caniasERP’nin Webclient arayüzü ile, şu an dünya üzerinde 30.000’den fazla kullanıcı, iş verilerine yer ve zaman fark etmeksizin her daim erişebiliyor ve çalışmalarını kesintisiz olarak sürdürebiliyor. İşletmenizin çalışma ortamında bu özgürlüğe kavuşması, Dijital Dönüşümü tam manasıyla firmanızda uygulayarak salgın, doğal afet, küresel tehditler vb. gibi kriz anlarına hazır olmak caniasERP ile mümkün.

biqsoft ekibi olarak herkese sağlıklı günler dileriz.