Bize Ulaşın
Justwork Ofis Kampüs,
Balkan Cad.,
Meydan İstanbul AVM, No:62, 34770,
Ümraniye / İstanbul / Türkiye
[email protected]
T: +90 212 982 22 47
Geri

Gençler Kablo’da dijitalleşme bugün başlıyor!

1979 Yılında İstanbul’da kurulan Gençler Kablo, Eskişehir’de bulunan toplam 20.000m2 alana sahip üretim tesisiyle beyaz eşya ve elektrik sektörüne PVC granül, kablo ve fişli kablo ürünleri ile hizmet vermektedir. Bulunduğu beyaz eşya ve elektrik sektöründe 40 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan Gençler Kablo, geçirdiği farklı evrelerdeki gelişim süreçleri ile OEM firmalara hizmet veren uluslararası bir firma yapısına bürünmüş ve sektördeki yetkinliği ile söz sahibi bir işletme konumuna gelerek, Avrupa pazarında söz sahibi kablo ve fişli kablo üreticilerinden biri haline gelmiştir.

Devam eden gelişim süreçlerinde teknolojiye verilen ağırlık ile yakın gelecekte konusunda pazarın en büyük firmalarından biri olma yolunda emin adımlar ile ilerleyen Gençler Kablo, bu doğrultuda dijital dönüşüm çalışmalarına dijital ikiz projesiyle eş zamanlı olarak ERP implementasyonu ile başladı.
ERP yazılımı seçim sürecinde uzun ve titiz çalışmaları sonucunda kararını biqsoft ile caniasERP’den yana veren Gençler Kablo, tüm süreçlerinde uçtan uca şeffaflık ve izlenebilirliği hedefliyor.